fbpx

Každej pleti správny stupeň hydratácie

Každej-pleti-správny-stupeň-hydratácie

Každej pleti správny stupeň hydratácie

Kyselina hyalurónová pre krásnu a dokonalú pleť bez vrások – JALURONIUS línia a DERMOMATRIX tablety.

Premýšľali ste niekedy o tom, prečo niektoré ženy majú krásnu pleť, bez ohľadu na ich vek alebo typ pleti? Zatiaľ čo niektoré sú prirodzene krásnou pleťou obdarené, a sotva preto niečo robia, väčšina žien musí prijímať „opatrenia“, aby bola ich pokožka zdravá a hydratovaná. Jednoduché čistenie a občasné použitie hydratačného krému, žiaľ, nestačí. Základná časť pokožky je to, čo zostane, ak vezmete strednú časť kože mezodermálneho pôvodou a odstránite z nej všetky bunky. Nazýva sa matrica. Je zodpovedná za štruktúru, mechanickú odolnosť, stabilitu a iných ďalších vlastností pokožky.Pri tvorbe vrások zohráva práve veľmi dôležitú úlohu rozklad matrice. Jej najznámejšie komponenty predstavujú proteíny (kolagén a elastín), ktoré sú životne dôležité pre zdravie pokožky a mladistvý vzhľad. Hlavnú výplň kožnej matrice zabezpečujú glukány, trieda polymérov na báze glukózy, ktoré zahŕňujú glukoaminoglukány a proteoglukány. Pokiaľ ide o omladenie pleti, najdôležitejším glukánom je kyselina hyalurónová.

Kyselina hyalurónová sa v tele „vyrába“ prirodzene, no v priebehu času, rovnako ako u všetkých vitamínov a živín v tele, sa jej prirodzená koncentrácia znižuje, čo prispieva k strate hydratácie pleti: je tenšia, ochabnutá, zároveň aj menej pružná.
Kyselina hyalurónová – nazývaná aj „elixír mladosti“, pleť zjemňuje, vypĺňa objem pleti, zvyšuje jej jas a dokonale hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti starnutiu. Má úžasný regeneračný a omladzujúci účinok. Kyselina hyalurónová je telu prirodzene blízka substancia, ktorá sa od prírody nachádza vo veľkom množstve v pokožke a významne sa podieľa na jej napnutom vzhľade. Vo vyššom veku sa podiel tejto kyseliny neustále znižuje, takže sa stáva veľmi dôležitým jej prísun zvonka. Kyselina svojou enormnou schopnosťou viazať vodu napína pokožku zvnútra, takže sa javí ako hladká a elastická.

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa kyselina hyalurónová používa lokálne a/alebo vo forme tabliet. Čím je koncentrácia kyseliny hyalurónovej vyššia, tým je produkt silnejší, čo sľubuje aj lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu pleti. Na trhu sa môžete stretnúť s najsilnejšiu koncentráciu čistej kyseliny hyalurónovej na úrovni 2%.

Ponúkame Vám ucelený anti-age program s vysokými koncentráciami kyseliny hyalurónovej vo forme lokálneho použitia (Jaluronius línia) ako aj v tabletovej forme (Dermomatrix – 60 mg kyseliny hyalurónovej v 1 tablete).

Ak chcete vyzerať mlado, zbaviť sa vrások a udržať si mladistvý vzhľad čo najdlhšie, kyselina hyalurónová je tou najlepšou a najjednoduchšou voľbou pre Vás a Vašu pleť.

SkinMedical s.r.o., Kostolné námestie 41, 060 01 Kežmarok *** Infolinka: 052 / 778 18 13

Share this post