fbpx

BIRETIX gel

BIRETIX gel


Portfolio Description
  • 0
  • 4. decembra 2020

BiRetix Gél je upokojujúci hydratačný bezolejový hydrogél, určený pre pokožku náchylnú k akné.

Jeho exkluzívna kontrolno – uvolňujúca technológia (technológia glykosféry) z neho robí ideálnu pomocnú látku pre ošetrenie lézií u akné: stimuluje bunkovú premenu a má upokojujúci, protizápalový a anti-oxidačný účinok. Obsahuje 0,1% Hydroxypinacolone Retinoate + 1% Retinol v Glykosfére a množstvo špecifických účinných pomocných látok: exfoliant (Papaín), antioxidanty (vitamíny C a E), hydratačné látky (R-NMF s prírodnými cukrami a Glycerol), upokojujúce zložky (Aloe Vera a Bisabolol). Svojím zložením upravuje suchú, podráždenú pokožku náchylnú k akné, má hydratačné a zjemňujúce vlastnosti. Je špeciálne navrhnutý na zlepšenie stavu poškodenej, citlivej pleti, zabraňuje jej dehydratácii, suchosti a podráždeniu, a podmienkam ktoré sú často spojené s kožnými chorobami, napr. akné.

Použitie: naneste rovnomernú vrstvu gélu priamo na miesta určené na ošetrenie – tvár, ramená, telo. Aplikuje jeden alebo dvakrát denne. Pri aplikácií jeden krát denne, použite vo večerných hodinách.

Upozornenie: Je odporúčané, aby sa po aplikácii zabránilo vystaveniu priamemu slnečnému žiareniu alebo soláriám. Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste. Skladujte mimo dosahu priameho svetla. Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri kontakte s očami, opláchnite dostatočným množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí.