fbpx

EUTROSIS ORO GÉL 20 ml

EUTROSIS ORO GÉL 20 ml


Portfolio Description
  • 0
  • 4. decembra 2020

Pomáha v prípade podráždenia alebo zápalu v ústach.

Pomáha pri utíšení bolesti spôsobenej rankami v membráne sliznice úst, ktoré môžu byť spôsobené: stomatitídou, gingivitídou, aftami alebo úrazom. Vytvára ochranný film, ktorý prilieha k membráne, izoluje lézie od okolitého prostredia a v prípade ideálneho pH a vlhkosti podporuje rýchlu liečbu.

Použitie: Na ďasná aplikujte tenkú vrstvu gélu a masážou ju rovnomerne rozotrite pomocou tampónu alebo suchých a čistých prstov. Liečbu opakujte dva krát denne po hlavnom jedle, ale najprv si umyte zuby. Pokračujte v používaní aspoň po dobu 3 týždňov až kým symptómy nezmiznú.

Upozornenie: V prípade náhodného prehltnutia je neškodný. Po otvorení tuby spotrebujte do 20 dní.

Preventívne opatrenia: Po každej aplikácii nekonzumujte jedlo alebo nápoje po dobu aspoň 60 minút, aby sa predišlo príliš skorému odstráneniu filmu.

Kontraindikácie: Štúdie nepreukázali žiadne kontraindikácie; avšak pacienti s nadmernou citlivosťou na ktorúkoľvek zložku by tento prípravok nemali používať. V prípade pochybností sa obráťte na svojho lekára ešte pred použitím výrobku.

Vedľajšie efekty: Neboli zaznamenané žiadne vedľajšie efekty.

Uchovávanie: Uchovávajte pri izbovej teplote mimo zdroja tepla. Dátum spotreby sa viaže na správne uchovávanie neotvorenej tuby. Uistite sa, že tuba je po každej aplikácii pevne zatvorená. USCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. PO POUŽITÍ CELÉHO VÝROBKU HO SPRÁVNE VYHOĎTE.

Registrované ako zdravotná pomôcka. ŠUKL kód: P85338