fbpx

POZOR! Neodlíčenie od make-pu škodí vašej pleti

POZOR! Neodlíčenie od make-pu škodí vašej pleti

POZOR! Neodlíčenie od make-pu škodí vašej pleti

Aj vám sa stáva, že sa vrátite z oslavy, večierku, svadby alebo po dlhom vyčerpávajúcom dni neskoro večer domov a ste v pokušení rýchlo vliezť do postele bez odlíčenia a preskočiť túto každodennú rutinu?

Myslíte si, že týmto nevinným prehreškom svojej pleti neuškodíte? MÝLITE SA. Neodstránenie make-upu a riasenky môže spôsobiť, že sa vaše mihalnice zlomia a póry upchajú. Venujte pár minút na to, aby ste nezanedbali túto každodennú rutinu a prebúdzali sa ráno so sviežou a krásnou pleťou.

SkinMedical vám ponúka pleťové vody a gély špeciálne vyvinuté na odstránenie make-upu a na prípravu pleti pred špeciálnym ošetrením pre všetky typy pleti, mladú či zrelú pleť.

Všetky typy pleti
KAMILLA – 200 a 400 ml
Čistiaca voda na tvár a oči, normálnu a citlivú pleť 
S destilovanou vodou z limetky a harmančeka.
Jemná čistiaca voda s rovnakým pH ako slzy, ideálne pre tvár a oči, ktorá jemne odstraňuje make-up a nečistoty bez podráždenia. Môže byt použitá aj ako obklad na unavené, opuchnuté a červené oči. Bez vôní, parabénov a farbív.
Použitie: Navlhčite vatový tampón a odstraňte make-up a nečistoty z pleti. Neoplachuje sa.

Mladá pleť
PRIMACURE PURIFICA – 150 ml
Čistiaci gél vhodný pre denné čistenie citlivej, mastnej/zmiešanej, sebaroickej a na akné náchylnej pleti. Odstraňuje prebytok kožného mazu bez vysušovania, čistí a zanecháva pleť jemnú a vláčnu.
Použitie: Aplikujte dvakrát denne na vlhkú pleť, jemne vmasírujte, aby ste vytvorili mäkkú penu, potom dôkladne opláchnite.

Zrelá pleť
ÉTAS REMOVE – 150 ml
Exfoliačný čistiaci gél
Transparentný čistiaci gél, ktorý pomáha exfoliácii najvrchnejšej vrstvy pleti, krku a dekoltu. Jeho jemný, nedráždivý účinok stimuluje obnovu buniek a pripraví pleť na maximálny úžitok z následného anti-age ošetrenia. Odstraňuje nečistoty pleti a pórov a zlepšuje jej textúru. Pleť ostáva jemná a žiarivá.
Použitie: Naneste malé množstvo na vlhkú pleť a jemným masírovaním ju očistite. Nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd, potom opláchnite. V závislosti od typu pleti a potreby použite raz alebo dvakrát denne pred aplikáciou kozmetických prípravkov.

Share this post