fbpx

Rozžiarte svoju pleť bez škvřn

Rozžiarte svoju pleť bez škvřn

Rozžiarte svoju pleť bez škvřn

Máte pigmentové škvrny?  Zdajú sa Vám bolestivé peelingy a mrazenie dusíkom? SkinMedical Vám prináša sofistikované riešenie problému na báze biotechnológií, bez bolestí, bez stresu…

Pigmentové škvrny sa objavia  nečakane, pôsobia škaredo a robia nás staršími. Spúšťacími faktormi môže byť nadmerné a nechránené slnenie (solárne škvrny), škvrny vzniknuté počas tehotenstva alebo antikoncepčnej terapie, v dôsledku dermatologickej liečby akné a u starších ľudí (senilné škvrny).

DISCROMIA CONTROL SERUM je rýchlo vstrebateľné sérum s intenzívnym zosvetľujúcim účinkom na ošetrenie pigmentových škvŕn. Aplikujte raz alebo dvakrát denne po vyčistení pleti. Rovnomerne nanášajte malé množstvo na pleť a následne použite krém na tvár. Počas dňa je doporučené používať ochranu proti slnečnému žiareniu (SPF 50). Pre najlepšie výsledky používajte v kombinácii s ÉTAS CONTROL SPF 50.

Nestačí zredukovať škvrny, ale je nevyhnutné zabrániť výskytu nových. ÉTAS CONTROL SPF 50 je ochranné fluidum na prevenciu a starostlivosť o pleť s vráskami a pigmentovými škvrnami. Naneste rovnomerne ráno na vyčistenú, suchú pokožku, vyhnite sa okoliu očí. Pleť je chránená na dennej báze.

 KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O DOKONALÚ PLEŤ

Chcete zjemniť pleť so škvrnami, mať jasnú a zdravú pleť? Vyskúšajte komplexné ošetrenie Cosmetici Magistrali – 3 špecifické produkty (Discromia Control Sérum + Étas Control SPF 50 + Étas Tempo), ktorých výsledným efektom pri spoločnom používaní je zdravá pleť a kompaktné sfarbenie.

Share this post